Sağlığınız İçin İyontek'i Seçmelisiniz

Gümüş-Bakır iyonizasyonu, havuz ve içme suyu dezenfeksiyonunda yoğun olarak kullanılan kimyasal ürünleri minimuma indirerek kullanıcıyı, tesisi ve çevreyi bu maddelerin sağlığa ve çevreye zararlı etkilerinden korumaktadır.

Gümüş-Bakır iyonizasyon teknolojisi ile;

  • Gözlerde, saçlarda, ciltte yanma ve tahriş gibi sorunları ayrıca bağlı klorun (chloramine) yarattığı kanserojen etkiyi ortadan kaldırıyoruz.
  • Uluslararası sağlık otoritelerinin (WHO, EPA, NSF ve HSE) uyguladığı araştırmaların ışığında gümüş ve bakır iyonlarının standart bakteriler üzerinde klora göre en az 80 kat daha etkili olduğu gösterilmiştir.
  • İyonizasyon teknolojimiz ile bakteri, virüs, yosun ve mantar gibi mikro-organizmaların hücre içindeki enerji alışverişini durdurarak ve DNA enzimlerinin çalışmasının önüne geçerek kesin ve kalıcı hijyen sağlamaktayız.
  • 'Legionella Pheumophila' (Lejyoner), 'Escherichia Coli' (E.Coli) ve 'Streptococcus Faecalis' gibi dirençleri kuvvetli bakterileri ve AIDS gibi virüsleri dahi kesin ve kalıcı olarak yok edebildiği Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da 1988'den beri bilinen ve artık hastaneler, oteller, belediyeler ve üniversitelerde standart kullanıma girmiş olan iyonizasyon teknolojisini İYONTEK olarak tesisinize tüm standartlara uygun şekilde kazandırıyoruz.